Informace o nás

IT NEVER ENDS - Tvoje denní dávka hudby je stránka zaměřená zejména na post-hardcore, metalcore, punkrock, pop punk a alternativní rock, která byla založená 19. října 2010 Slávou Barešem coby facebooková stránka. Od 4. května 2011 pak funguje formou webzinu.

 

Každý den tu naleznete několik novinek ze zahraniční, ale i domácí scény, dále recenze desek, rozhovory s domácími i zahraničními kapelami, reporty z koncertů, tiskové zprávy, seznam vycházejích alb + jejich archiv, přehled chystaných koncertů a několik vlastních rubrik - např. "Album roku", "Nejlepší CZ/SK skupina současnosti podle kapely" (ukončeno), "CZ/SK hudební scéna pohledem" či "Rozšiřte si obzory - Redakce It Never Ends doporučuje". Také tu najdete několik biografií, jež vycházely dříve.

 

V sekci "Akce, které podporujeme" najdete fotogalerii s plakáty koncertů, na nichž jsme se mediálně podíleli. V sekci "Kapely, které podporujeme" se naopak nachází české a slovenské hudební formace, se kterými spolupracujeme či jsme dříve spolupracovali. V záložce "Naše loga a bannery" jsou umístěna naše loga pro použití na plakátech - spolupráce s námi vždy probíhá oboustranně!

 

Máte-li zájem se k nám přidat či jakkoliv jinak přispívat, mrkněte na tento článek nebo též sem, neboť hledáme i externí recenze. Za jakoukoliv pomoc budeme moc rádi! A pokud máte zájem o výše zmíněnou mediální spolupráci, napište na náš e-mail, který najdete níže. Za loga na plakátu a vzájemné sdílení nabízíme nahození tiskové zprávy či jiného článku a jejich následné sdílení po sociálních sítích; poster také nahráváme do FB alba. Za akreditaci je samozřejmostí report či fotoreport z koncertu.

 

Seznam členů naší redakce: ZDE

Loga pro případnou mediální spolupráci: ZDE

 

Best of roku 2011 podle naší redakce: ZDE

Nejčtenější články od 8. 7. 2011 do 7. 1. 2012: ZDE

 

Best of roku 2012 podle naší redakce: ZDE

Nejčtenější články roku 2012 (včetně statistik návštěvnosti celého webu): ZDE

 

Best of roku 2013 podle naší redakceZDE

Nejčtenější články roku 2013 (včetně statistik návštěvnosti celého webu): ZDE

 

E-mail: ItNeverEnds@email.cz

 

KDE NÁS TAKÉ NAJDETE: