Tisková zpráva: Celosvětově proslulý večírek Vans Classic už 2. října v Lucerna Music Baru

26.09.2014 16:19

Party, která se v různých městech po celém světě koná už přes deset let, se v říjnu poprvé uskuteční i v Praze. V rámci Vans Classic & Prague vystoupí v Lucerna Music baru švýcarští The Peacocks, domácí Prague Conspiracy a Criminal Colection. Kromě muziky čeká na všechny, kdo přijdou, dárek a možnost prohlédnout si unikátní umělecké návrhy designů legendárních bot značky Vans.

Proslulé Vans Wraped Tour nejsou jedinou lety prověřenou a celosvětově uznávanou akcí. Podobně je to i s „Vans Classic & ...“, který protentokrát zastaví i v Praze. Právě pro tuto událost spojily síly tři kapely. The Peacocks přivážejí ze Švýcarska punk první jakosti, stylovou kombinaci strhujících melodií a sexy rock’n’rollu. Prague Conspiracy se vypracovali v rockovou kapelu s nezaměnitelným rukopisem, která si dává záležet na show i zvuku. Doplní je Criminal Colection, jejichž melodický pop punk odstartuje večer.

Každý, kdo dorazí, dostane na uvítanou sladkou vafli ve tvaru slavné podrážky bot Vans. První dvě stě příchozích dostane navíc speciální dárek. Nejen pro milovníky legendárních skateových bot pak bude k vidění jedinečná výstava. Umělci napříč scénou podle své fantazie barevně vylepší boty Vans Slip-on. Tyto umělecké výtvory budou mít na Vans Classic & Prague premiéru, následně budou vystaveny v kamenné prodejně Freshlabels, kde bude probíhat jejich dražba. Částka, která se dražbou získá, bude věnována iniciativě Zkruhu předního českého tatéra Ondrashe, která vybírá peníze pro ty, kdo nejvíce potřebují ochranný kruh (mimo jiné pro dětský domov nebo Fond ohrožených dětí). Více informací o iniciativě je k nalezení na stránkách www.zkruhu.cz.

 

Vans Classic & Prague

Lucerna Music Bar

2. října 2014

*The Peacocks* (CH)

*Prague Conspiracy* (CZ)

*Criminal Colection* (CZ)

afterparty: DJs Rambo a Zadnice

 

VSTUP ZDARMA

https://www.facebook.com/events/1464210107200670/?fref=ts

https://www.facebook.com/thepeacocksofficial

https://www.facebook.com/PragueConspiracy

https://www.facebook.com/Criminalcolection

www.vans.com

https://www.zkruhu.cz/

Tisková zpráva