Kapely, které podporujeme

A SweetWater Trick (crossover / Velešín) - bandzone.cz/asweetwatertrick

Abhorrence (hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/abhorrence

All Faces Down (metalcore-post-hardcore / Vídeň) - facebook.com/allfacesdown

All Friends Dead (hardcore-violence / Turnov) - bandzone.cz/allfriendsdead

All The Secrets Inside (metal / Český Krumlov) - bandzone.cz/atsi

Alternatiwe (punk-rock / Košice) - bandzone.cz/alternatiwe

Another Fake Heroes (pop-post hardcore / Horní Planá) - bandzone.cz/afh

Apostate (progressive-metalcore / Praha) - bandzone.cz/apostate

Area Core (crossover-post hardcore / Česká Lípa) - bandzone.cz/area

At Folsom Prison (hardcore / Praha) - bandzone.cz/atfolsomprison

Atari Terror (crossover / Praha) - bandzone.cz/atariterror

Attack The Hero (hardcore-pop / Praha) - bandzone.cz/attackthehero

Attic Vanity (post hardcore / Liberec) - bandzone.cz/atticvanity

ATD (punk-rock / Benešov) - bandzone.cz/atd

B_side (post hardcore-alternative / Náchod) - bandzone.cz/bsid

Bad Days Begin (deathcore / Tábor) - bandzone.cz/baddaysbegin

Behind Our Walls (trance-metalcore / Ostrava) - bandzone.cz/behindourwalls

Better Life (punk-rock / Praha) - bandzone.cz/betterlife

Bez efektu (punk-rock / Bratislava) - bandzone.cz/bezefektu

Birds & Wolves (alternative-indie / Praha) - bandzone.cz/birdsandwolves

Blind of 69 (pop-punk / Rakousko) - bandzone.cz/blindof69

Bod Omylu (alternative-rock / Žilina) - bandzone.cz/bodomylu

Bonebroke (punk-rock / Praha) - bandzone.cz/bonebroke

Born Again (metalcore / Jindřichův Hradec) - bandzone.cz/bornagain

Brain Drain (punk-rock'n'roll / Praha) - bandzone.cz/braindrain

Break the Rules (metalcore-rock / Praha) - bandzone.cz/breaktherules

Breaking The Cycle (metalcore / Přerov) - bandzone.cz/breakingthecycle

Bullet Of The Death (post hardcore-screamo / Kadaň) - bandzone.cz/bulletofthedeath

Burning Steps (hardcore-punk / Most) - bandzone.cz/burningsteps

Caffeine (metal-rock'n'roll / Praha) - bandzone.cz/caffeine

Call Tracy (pop-punk / Most) - bandzone.cz/calltracy

CityLights (rock'n'roll-hardcore / Praha, Pečky, Kolín) - bandzone.cz/citylights

Civilní Obrana (pop-punk / Čáslav) - bandzone.cz/civilniobrana

Clou (rock / Praha) - bandzone.cz/clou

Coca Core Company (hardcore-crossover / Havlíčkův Brod) - bandzone.cz/cocacorecompany

Comix (pop-punk-post-hardcore / Kysucké Nové Mesto) - bandzone.cz/comix

Cookies (pop-punk / Přerov) - bandzone.cz/cookies

Corposant (progressive-metalcore / Brno) - bandzone.cz/corposant

Covers For Lovers (punk-rock / Praha) - bandzone.cz/coversforlovers

Criminal Colection (pop-punk / Vsetín) - bandzone.cz/criminalcollection

Crippled Fingers (hardcore / Česká Lípa) - bandzone.cz/crippledsatansfingers

Čo Koho Do Toho (punk-rock / Vranov nad Topľou) - bandzone.cz/cokohodotoho

Daily Project (punk-pop / Děčín) - bandzone.cz/dailyproject

Datum Vyroby (speed-punk / Bardejov) - bandzone.cz/datumvyroby1

Days The Ends (post hardcore-alternative / Uherské Hradiště) - bandzone.cz/daystheends

Deadly Cakes (metalcore-post hardcore / Praha) - bandzone.cz/deadlycakes

Defy (punk-rock / Zlín) - bandzone.cz/defyrockband

Delayed (punk-rock / London) - bandzone.cz/delayed

Descent Of The Scarlet Skies (metalcore-crossover / Znojmo) - bandzone.cz/dotss

Desort (punk-rock / Neratovice) - bandzone.cz/desort

Dirty Way (punk-rock / Litomyšl) - bandzone.cz/dirtyway

Downstream (hardcore / Trenčín) - bandzone.cz/downstream

Drama Queen (metalcore-hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/dramaqueen

Dusty Kate (pop-punk / Liberec) - bandzone.cz/dustykate

Edward's Hope (punk-rock / Valašské Meziříčí) - bandzone.cz/edwardshope

Empty Hall Of Fame (hardcore / Libina) - bandzone.cz/emptyhalloffame

End Of Line (metalcore / Čadca) - bandzone.cz/endofline

Esazlesa (emo-screamo / Cheb) - bandzone.cz/esazlesa

Every Else (metalcore-alternative / Námestovo) - bandzone.cz/everyelse

Everything We Have (punk-metalcore / Rakovník) - bandzone.cz/redweed

Exots (pop-punk / Jablonec nad Nisou) - bandzone.cz/exots

Eye Beyond Sight (metal-thrash / Šamorín) - bandzone.cz/eyebeyondsight

Faces are Fiction (alternative-crossover / Most) - bandzone.cz/facesarefiction

Faith (screamo-post hardcore / Ružomberok a okolie) - bandzone.cz/faith

Faith Inside (metalcore-hardcore / Olomouc) - bandzone.cz/faithinside

Fake City (pop-punk / Liberec) - bandzone.cz/fakecity

Fakedown (pop-punk / Litvínov) - bandzone.cz/fakedown

Fall To The Ground (screamo-rock / Púchov) - bandzone.cz/falltotheground

Fanfan (rock-pop / Praha) - bandzone.cz/fanfan

FellaSea (rock / Opava) - bandzone.cz/fellasea

Fallen Faith (post hardcore-crossover / Teplice) - bandzone.cz/mirrorsoftheshadow

Fish & Chips (pop-punk / Opava) - bandzone.cz/fishandchips

Fishing Strip (pop-punk / Topoľčany) - bandzone.cz/fishingstrip

Five Men Attack (post hardcore / Hlohovec) - bandzone.cz/fivemenattack

Five Seconds to Leave (pop-punk / Topoľčany) - bandzone.cz/fivesecondstoleave

Fly64 (pop-punk / Rychnov u Jablonce nad Nisou) - facebook.com/Fly64

Follow the Waves (metalcore-post hardcore / Opava) - bandzone.cz/followthewaves

Forget Your Enemies (death-metalcore / Praha) - bandzone.cz/forgetyourenemies

Foxy 91 (pop-punk / Žilina) - bandzone.cz/foxy91

Freedeggs (pop-punk / Sobrance) - bandzone.cz/freedeggs

Friday (power-pop / Sokolov) - bandzone.cz/friday

From Day To Day (post hardcore / Litvínov) - bandzone.cz/fromdaytoday

From Our Hands (rock-rock / Bratislava) - bandzone.cz/fromourhands

Get Loose! (screamo-post-hardcore / Trnava) - bandzone.cz/getloose

Good Reason (punk-rock / Bratislava) - bandzone.cz/goodreason

Grey Years (hardcore / Hollabrunn) - facebook.com/greyyears

HANBA (punk-rock'n'roll / Praha) - hanba.bandcamp.com

Hard To Say (metalcore / Banská Bystrica) - bandzone.cz/hardtosay

Hate Control (metal-hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/hatecontrol

Haluzotvoristika (metal-alternative / Čadca) - bandzone.cz/haluzotvoristika

Hentai Corporation (thrash-rock'n'roll / Praha) - bandzone.cz/hentaicorp

High Five (emo-pop / Praha) - bandzone.cz/janrichter

Home For Real (melodic hardcore / Liberec) - facebook.com/HomeForReal

HOPES (melodic hardcore / Liberec) - facebook.com/wearehopes

Hustler State (pop-punk / Praha) - bandzone.cz/hustlerstate

Chaos In Head (hardcore-crossover / Uherský Brod) - bandzone.cz/chaosinhead

Illegal Illusion (alternative-indie / Bílovec) - bandzone.cz/illegalillusion

Insane (metal-metalcore / Budapest) - bandzone.cz/insanehu

Innervate (metalcore-thrash / Brno) - bandzone.cz/innervate

Into Dust (progressive-metalcore / Praha) - bandzone.cz/intodust

ION AT AN (emo-metalcore / Praha) - bandzone.cz/ionatan

John Wolfhooker (rock and roll / Lučenec - Šumperk) - facebook.com/JohnWolfhooker

Just For Being (pop-punk / Sedlčany) - bandzone.cz/justforbeing

Kiss The Sun (metalcore-electronica / Chomutov) - bandzone.cz/kissthesun

Krajíc chleba (punk-rock / Hulín) - bandzone.cz/krajicchleba

Last Chance (hardcore-metalcore / Poprad) - bandzone.cz/lastchanceofficial

Last Time (pop-punk / Moravská Třebová) - bandzone.cz/lasttime

LastOfMyKind (ambient-rock / Praha) - bandzone.cz/anotherkind

Le Bain de Maid (post rock-screamo / Cheb) - bandzone.cz/lebaindemaid

Let Me Fall (rock-pop / Děčín) - bandzone.cz/letmefall

Look-Out! (punk-rock / Liberec) - bandzone.cz/lookout

LOSTinMIND (post hardcore-metal / Lučenec) - bandzone.cz/lostinmind

LoudHill (alternative rock / Šumperk) - bandzone.cz/loudhill

Madafaka (death-metalcore / Liberec) - bandzone.cz/madafaka

Mara Jade (screamo-hardcore / Rakovník) - bandzone.cz/marajade

Marina (post hardcore / Praha) - bandzone.cz/marina

Marvels of Contrast (post hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/marvelsofcontrast

Meet Me There (metalcore-hardcore / Břeclav) - bandzone.cz/meetmethere

Mimo Realitu (punk-rock / Roudnice nad Labem) - bandzone.cz/mimorealitu

Minute of Fame (post hardcore / Plzeň) - bandzone.cz/minuteoffame

Mistake (grunge-rock'n'roll / Zlín) - bandzone.cz/mistake

Modern Day Babylon (progressive-metal / Teplice) - bandzone.cz/moderndaybabylon

Momma Knows Best (alternative-hardcore / Praha) - bandzone.cz/mkb

My Funeral (hardcore-emo / Bystřice pod Hostýnem) - bandzone.cz/myfuneral

My Own Story (rock / Praha) - bandzone.cz/myownstory

Mystery of 19th October (progressive-rock / Banská Bystrica) - bandzone.cz/mysteryof19thoctober

N.S.O.S. (pop-punk / Přerov) - bandzone.cz/nsosband

Náhodnej Výbjer (pop-punk / Praha) - bandzone.cz/nahodnejvybjer

Natřije! (pop-punk / Chlumec nad Cidlinou) - bandzone.cz/natrije

Neptun Plus (punk-rock / Nitra - Topolčany) - bandzone.cz/neptunplus

Never Say Never (punk-rock / Hradec Králové) - bandzone.cz/neversaynever

NIAS (progressive-metal / Praha) - bandzone.cz/nias

NIEčO NAVYšE (rock-punk / Bardejov) - bandzone.cz/nieconavyse

NIL (rock-alternative / Česká Třebová) - bandzone.cz/nil

No Break (indie-rock / Stará Ľubovňa / Prešov) - bandzone.cz/nobreaq

NoFences (punk-rock / Pardubice) - bandzone.cz/nofences

NOHOW (punk-rock / Uherský Brod) - bandzone.cz/nohow

Noostrak (progressive-death / Havlíčkův Brod) - bandzone.cz/noostrak

Nouzovej východ (pop-punk / Klánovice City) - bandzone.cz/nouzovejvychod

Ocean Avenue (alternative-post hardcore / Zlín) - bandzone.cz/oceanavenue

Offce 89 (pop-punk / Chrudim) - bandzone.cz/offce89

otherparts (alternative-hardcore / Plzeň) - bandzone.cz/otherparts

Outsider (punk-rock / Valašské Meziříčí) - bandzone.cz/outsider

Overhype ( nu-metal-rap / Brno ) - bandzone.cz/overhype

Picture Imperfect (hardcore / Příbram) - bandzone.cz/thecheerleadersnew

Pigs In The Living Room (metalcore-hardcore / Martin) - bandzone.cz/pitlr

Pipes And Pints (punk-rock / Praha) - bandzone.cz/pipesandpints

Plus Mínus (punk-rock / Bratislava) - bandzone.cz/plusminus

Point Blank Range (hardcore-hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/pointblankrange

Prague Conspiracy (death-rock / Praha) - bandzone.cz/pragueconspiracy

Pray For Forgiveness (metalcore-progressive / Brno) - bandzone.cz/prayforforgiveness

Princess Knocked Out The Gardener (metalcore-hardcore / Bratislava) - bandzone.cz/pkotg

Problem (punk-rock / Martin) - bandzone.cz/problem

Professor Leopard (indie-pop / Brno) - bandzone.cz/professorleopard

Prove Your Pride (metalcore-hardcore / Liberec) - bandzone.cz/proveyourpride

Raisedead (hardcore / Praha) - bandzone.cz/raisedead

Rattle Bucket (rock-crossover / Brno) - bandzone.cz/rattlebucket

Red Weed (post hardcore / Rakovník) - bandzone.cz/redweed

Retarded Fish (punk-rock / Košice) - bandzone.cz/retardedfish

Riot In The Air (pop-punk / Beneshow) - bandzone.cz/riotintheair

River Jordan (rock-rock / Praha) - bandzone.cz/riverjordan

Runaway My Son (christian-post hardcore / Milovice) - bandzone.cz/runaways

Rust2dust (metal / Bratislava) - bandzone.cz/rust2dust

Sabrage (pop-rock / Pardubice) - bandzone.cz/sabrage

Sám Sebou (pop-punk / Spišská Nová Ves) - bandzone.cz/samsebou

Saved By The Fortune (screamo-alternative / Praha) - bandzone.cz/savedbythefortune

Scarlett Avenue (post hardcore-rock / Opava) - bandzone.cz/scarlettavenue

Segment (rock'n'roll / Holešov) - bandzone.cz/segment

Shadow Area (crossover-metalcore / Strážnice) - bandzone.cz/shadowarea

Sharedego (emo-alternative / Třeboň) - bandzone.cz/sharedego

Shiro Ame (rock-crossover / Praha) - bandzone.cz/shiroame

Sights (metalcore / Praha-Liberec) - facebook.com/SIGHTSofficial

Sirkyskon (rock'n'roll-crossover / Sušice) - bandzone.cz/sirkyskon

Skywalker (hardcore-punkrock / Praha) - http://bandzone.cz/skywalker

Smash Hit Combo (crossover / Cernay) - bandzone.cz/smashhitcombo

Snow Flowers (pop-rock / Most) - bandzone.cz/snowflowers

Sold My Soul (post hardcore / Hulín) - bandzone.cz/soldmysoul

Sons Of Revolution (post hardcore-rock / Bratislava, Petrzalka) - bandzone.cz/sonsofrevolution

Sphere (metalcore-alternative / Šumperk) - bandzone.cz/sphere

Stay Subway (punk-rock / Praha) - bandzone.cz/staysubway

Stay True! (hardcore / Jeseník) - bandzone.cz/staytrue

Step to the crowd (post hardcore-hardcore / Brno) - bandzone.cz/steptothecrowd

SticX (punk-rock / Domažlice) - bandzone.cz/sticxx

Suffer (punk-rock / Třeboň) - bandzone.cz/suffer

Suffocate With Your Fame (death-metalcore / Černošice) - bandzone.cz/suffocatewithyourfame

Sunset Trail (metalcore-nu-metal / Olomouc) - bandzone.cz/sunsettrail

Sunshine (indie / Praha) - http://bandzone.cz/sunshine

Surrounded By One (alternative-screamo / heartcore - Třeboň) - bandzone.cz/surroundedbyone

Szkrat (rap-rock / Zlín) - bandzone.cz/szkrat

Tales Of Error (hardcore-punk / Praha) - bandzone.cz/talesoferror

Terminus (speed-punk / Bardejov) - bandzone.cz/terminusotravakrvi

The Fall Of Ghostface (metal-metalcore / Opava) - bandzone.cz/ghostface

The Golem Trust (alternative-post hardcore / Děčín) - bandzone.cz/thegolemtrust

The Idiots (punk-rock / Šumperk) - bandzone.cz/theidiots

The Paranoid (rock-screamo / Šurany) - bandzone.cz/theparanoid

The Rivers (post hardcore-garage / Strakonice) - bandzone.cz/therivers

The Road to Happiness (metalcore / Tachov) - bandzone.cz/theroadtohappiness

The Sea Charmer (progressive-hardcore / Jihlava) - http://bandzone.cz/theseacharmer

The Sin of Lilith (emo-hardcore / Orlová) - bandzone.cz/rylai

The Smile (alternative-rock / Přerov) - bandzone.cz/smilefromaveil

The Streetfighters (hardcore / Rožmitál pod Třemšínem) - bandzone.cz/thestreetfighters

The Strings (alternative-rock / Třeboň) - bandzone.cz/thestrings

the.switch (rock-crossover / Praha) - bandzone.cz/theswitch

The Truth Is Out There (hardcore-electronica / Ostrava) - bandzone.cz/thetruthisoutthere

Thieves in Streets (rock-alternative / Bílovec) - bandzone.cz/thievesinstreets

Today Ashley (pop-hardcore / Kopřivnice) - bandzone.cz/todash

Under The Surface (thrash-metalcore / Valašské Meziříčí) - bandzone.cz/underthesurface

Underground Theatre (screamo-post hardcore / Liberec) - bandzone.cz/undergroundtheatre

Unrated (rock-metal / Most) - bandzone.cz/unrated

Voice of Horse (screamo-rock / Martin) - bandzone.cz/voiceofhorse

Vybitá Baterka (rock-alternative / Lišov) - bandzone.cz/vybitabaterka

Vypsaná fiXa (rock-rock'n'roll / Pardubice) - bandzone.cz/vypsanafixa

Wadda (rock-experimental / Žilina) - bandzone.cz/wadda

Wave Goodbye (hardcore / Plzeň) - bandzone.cz/wavegoodbye

We All Gonna Die (death-metalcore / Litoměřice) - bandzone.cz/weallgonnadie

We Came From Horror (emo-screamo / Týniště nad Orlicí) - bandzone.cz/wecamefromhorror

We Created A Monster (progressive-metalcore / Bratislava) - bandzone.cz/wecreatedamonster

We On The Moon (rock-pop / Brno) - bandzone.cz/weonthemoon

Wertex (rock / Ústí nad Labem) - bandzone.cz/wertex

Whisper Of A Lie (hardcore / Martin) - bandzone.cz/whisperofalie

Wild Tides (surf-punk / Praha) - facebook.com/wildtides

X-Left To Die (rock-crossover / Chomutov) - bandzone.cz/xlefttodie

Your Last Breath (emo-post hardcore / Hradec Králové) - bandzone.cz/yourlastbreath

zakázanÝovoce (punk-rock / Říčany) - bandzone.cz/zakazanyovoce

Zemědělské družstvo (pop-punk / Kratonohy) - bandzone.cz/zemedelskedruzstvo

Známe Tváre (rock-punk / Nitra) - bandzone.cz/znametvare

Zoči Voči (pop-punk / Nitra) - bandzone.cz/zocivoci

Žádný směr (alternative rock / Teplice) - bandzone.cz/zadnysmer