Tisková zpráva: Kultovní Agnostic Front přijíždějí poprvé do Ostravy

13.08.2014 15:17

Snad každý fanoušek hardcore a punku by měl mít v hlavě datum 21. srpna! Ne, nejedná se tentokrát o výročí invaze do Československa, ale o vůbec první koncert Agnostic front v Ostravě, který se bude konat v klubu Barrák!

 

Agnostic front určitě nemusíme nikomu dlouho představovat. Jedna z prvních hardcore kapel na světě, pocházející z New Yorku, k němuž se hrdě hlásí, patří ke kapelám, které už více než 30 let určují pravidla hardcore a dokazují, že dravost tohoto žánru není spojena pouze s mládím, ale každou další deskou, jichž mají na kontě 9 (pouze řadové alba) posunují hranice dále a ukazují, že mají stále co nabídnout. Jejich hitovky jako Gotta go, Addiction, Riot riot upstart, Peace nebo For my family patří k hymnám hardcore. Kdo jejich koncert viděl ví, že jejich show jsou stále plné energie jako když začínali. Dámy a pánové – toto bude stát za to!

 

Kultovní kapela si určitě zaslouží i neméně kultovní support – alespoň co se týká moravskoslezské scény. Předskokanem Agnostic front bude jedna z nejdůležitějších HC kapel na Moravě – Deaf1cult0 (ex Deaf 99). Tato kapela již ukončila svou aktivní činnost, ale nabídka k hraní s Agnostic front je přesvědčila k výjimečnému koncertu po téměř 2 letech a v současné době pilně připravují a oprašují set, který bude určitě složený z toho nejlepšího, co kdy složili!

 

Kapelou, která celý večer otevře, budou polští Tester Gier, kteří produkují velmi zajimavý thrash hardcore a určitě všechny návštěvníky slušně rozehřejí k nadcházejícímu hardcore večírku.

 

Vstupenky na koncert je možné pořídit od 300,- Kč v klubu, v hudebninách pod klubem a prostřednictvím sítě Eventim. Na místě pak budou stát vstupenky 350,- Kč.

 

Koncert je součástí projektu Klubové koncerty s mezinárodní účastí, který je spolufinancován z rozpočtu Statutárního města Ostrava.

 

AGNOSTIC FRONT

https://www.youtube.com/watch?v=7Mn1WN5yeag https://www.youtube.com/watch?v=ebBjGp7QOGc

 

DEAF1CULT0 

https://www.youtube.com/watch?v=6UFb4RzD480

 

TESTER GIER

https://www.youtube.com/watch?v=3t7oX8PUMhQ