Tisková zpráva: Přečtěte si informace o novém EP metalcorové kapely Kissing The Gravestone

07.06.2011 12:30

 

Není to až tak dávno, co Kissing the Gravestone vylezli poprvé na koncertní pódia a hle, už nám servírují druhou kolekci jejich příjemných táborákových hitů. Debutový počin EP Diary from the Other Side bylo jasnou předzvěstí toho, že KTG nehodlají zabřednout do české agro metalové brázdy… taky ne nadarmo bylo na serveru iPunk.cz zvoleno deskou roku.

Tohle už je ale minulost, teď je tu červen léta páně 2011 a Kissing The Gravestone přicházejí s dalším EP, které ponese název Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back, jehož teaser si můžete poslechnout níže (jeho delší verzi najdete na bandzone profilu kapely) a rovnou si udělat v kalendáři křížek u 26. června, protože se na serveru coreMusic.cz objeví týdenní streaming celého alba. A je se opravdu na co těšit! Kapela totiž mj. přibrala do svých řad nového baskytaristu Brůčase (ex-Attic Vanity) a nově také kytaristu Jiřího Dostála (Wave Goodbye, ex-The Megan Shore).

„Již nyní je jasné, že se tato změna výrazně odrazí na další tvorbě a běhu kapely, ať už z hlediska tvorby, tak i z pohledu fungování samotné kapely,“ komentuje změny v kapele zpěvák Noise a dodává: „EP se částečně odprošťuje od stylu metalcore spíše k post-hardcore, s přesahem do dalších stylů. Pro nás je tato nahrávka mnohem osobnější, intimnější, pestřejší a jakýmsi milníkem ve vývoji kapely, naznačující náš budoucí vývoj.“

Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back bylo stejně jako předešlý počin natáčeno ve Studiu Šopa pod dohledem Stani Valáška. Kapela připravuje také videoklip k zatím blíže nespecifikované skladbě a v neposlední řadě také novou dávku slušivého merchanidse. 

ODKAZY:

EP Teaser - www.vimeo.com/24680163

Bandzone – www.bandzone.cz/kgsm

Facebook – www.facebook.com/kissingthegravestone

JONASH